Ładne opakowanie – atrakcyjna zawartość

Jesteś właścicielem firmy eventowej i organizujesz zabawy dla dzieci? A może organizujesz kolonie i zastanawiasz się, jak uatrakcyjnić wyjazdy grymaśnym uczestnikom? Ciężko zapanować nad pędem dzieci do podjadania niezdrowych chipsów i słodyczy. Jako tymczasowy opiekun, powinieneś zadbać o zdrowie podopiecznych. Występowanie zatruć pokarmowych i niedyspozycji można łatwo zminimalizować, poprzez dostarczanie dzieciom zbilansowanej diety.

To bardzo proste, gdy w pobliżu znajduje się stołówka. Jeśli jednak przychodzi czas na wielogodzinną pieszą wędrówkę, jedynym sposobem na przetrwanie, jest zabranie ze sobą prowiantu.

Przypomnij sobie czasy, kiedy sam byłeś dzieckiem. Trudno zrozumieć, że zdrowa kanapka z sałatą i ogórkiem jest bardziej atrakcyjną przekąską, niż pudełko cukierków lub paczka chrupek orzechowych. Jako organizator kolonii dla młodzieży, stajesz przed wieloma zadaniami. Kreatywność popłaca. Oczywiście folie i woreczki śniadaniowe są niezbędne przy zabezpieczaniu pożywienia. Co stoi na przeszkodzie, by dodać kolejny element opakowania?

Z pewnością młody uczestnik kolonii niejednokrotnie odwiedzał ze swoimi rodzicami restauracje typu fast food. Chociaż wartość tamtejszego jedzenia pozostawia wiele do życzenia, tym na co warto zwrócić uwagę, są fantazyjne i praktyczne opakowania.

Potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy klasyczna papierowa torebka z kolorowym i ciekawym nadrukiem. Dziecko, widząc wielość barw i postaci na zewnętrznej stronie paczki, nie może doczekać się tego, co skrywa wnętrze. Nie czarujmy się – jedzenie typu fast food nie zachwyca smakiem. Chodzi o całą oprawę, o tajemnicę. Dzieciaki uwielbiają odkrywać, dlatego docenią Twoją kreatywność.

Poszukując toreb papierowych, mających spełnić swoje zadanie, warto zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów. Poza trwałym tworzywem, które będzie mogło służyć do wielokrotnego użytku, zainteresuj się także samą formą i projektem. Torby z nadrukiem mogą być bardzo fantazyjne. Zapytaj specjalistów, z których usług korzystasz, czy istnieje możliwość przesłania własnego projektu – to byłby świetny pomysł na pamiątkę z kolonii. Wystarczyłoby zebrać rysunki dzieciaków i wysłać torebkowe prezenty z wydrukiem tychże dzieł.

Dzięki temu rodzice wkładaliby mniej wysiłku w pakowanie szkolnych kanapek swoim dzieciom i kto wie – może wysłaliby je na kolonię także w przyszłym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*