Prezent od serca. Jak go zapakować?

Podobno najlepsze prezenty wcale nie muszą być drogie, ale dawane od serca. Wtedy nawet najmniejszy drobiazg staje się niezwykłym podarkiem. Jeżeli lubimy uszczęśliwiać bliskich to starajmy się, żeby to co od nas otrzymują, było wyjątkowe, przemyślane, dedykowane właśnie tej jedynej osobie oraz… pięknie zapakowane.

Prezent może być niezwykle efektowny, ale jeżeli zapakujemy go niechlujne straci cały swój urok. Odpowiednie opakowanie może również zwiększyć wartość prezentu, który wręczamy – a  już na pewno uatrakcyjni jego odbiór.

6510934443_8bd2942b79_zW takim razie, jak pakować prezenty?

Wybór jest bardzo duży. Można postawić na torby papierowe, kolorowy papier, karton, pudełko. Ograniczeniem jest właściwie tylko nasza wyobraźnia. W ostatnim czasie powodzeniem cieszy się wszystko to, co jest robione ręcznie. Dlatego warto zostawiać sobie wszelkie drobiazgi, które mogą nam się jeszcze przydać. Wstążki, suszone kwiaty, tasiemki – to możemy wykorzystać podczas przygotowywania spersonalizowanego opakowania.

Na jakie okazje szczególnie się starać?

Staramy się, wtedy gdy nam na kimś szczególnie zależy, albo gdy okazja jest wyjątkowa. Będą to np. urodziny mamy, rocznica ślubu rodziców, ślub przyjaciółki. W tym ostatnim przypadku dobrze jest pomyśleć wcześniej o odpowiednim opakowaniu, ponieważ robienie tego na ostatnią chwilę może nie sprzyjać osiągnięciu dobrego efektu.

Na pewno każdy  dostał kiedyś brzydko zapakowany prezent… Na pewno każdy cieszył się o wiele bardziej, gdy pod choinką leżały pięknie zapakowane upominki – wówczas wyobraźnia, zwłaszcza dziecka, działa jeszcze bardziej intensywnie. Warto zatem starać się, aby ci, których kochamy dostawali od nas pięknie zapakowane prezenty.

Pozdrawiamy, Atemi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*