Stylowa ekologia, czyli torby non woven

Poszukując nowych ekologicznych rozwiązań skupiamy się na różnych aspektach życia codziennego: stosowanie ekologicznego papieru, segregowanie śmieci czy wybieranie produktów, które wyprodukowano przy użyciu proekologicznych technologii czy też materiałów. Wśród nich niesłabnącą popularnością cieszą się torby materiałowe wykonane z ekologicznych materiałów.

4-1Torby non woven, czyli torby polipropylenowe wykonywane są z włókniny polipropylenowej, której zawdzięczają swoje liczne atuty. Przede wszystkim są one lekkie, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki temu torby non woven stanowią ekonomiczną wersję toreb wielokrotnego użytku i jednocześnie są popularną i praktyczną alternatywą dla foliowych reklamówek.

Jako że są pojemne i mogą wytrzymać ciężar większych zakupów, świetnie sprawdzają się w roli torby na zakupy. Złożona i trzymana w torebce będzie niezwykle przydatna w razie nagłych czy nieplanowanych zakupów. Duża wygoda tego rozwiązania sprawia, że torby polipropylenowe są wykorzystywane coraz częściej.

Torby non woven doskonale wpisują się w ekologiczny trend, jednocześnie są rozwiązaniem praktycznym i stylowym. Dzięki naszej bogatej ofercie każdy może stworzyć torbę, która będzie odpowiadała jego oczekiwaniom: możliwe są rozmaite fasony, wersje kolorystyczne, wzory czy nadruki (fleksograiczny lub wykonywany metodą sitodruku). Możliwy jest także wybór długości uchwytu: do wyboru jest uchwyt długi, krótki, wycinany, a także w postaci rączki. Dzięki temu można je nosić nawet przewieszone przez ramię, co jest praktyczne i wygodne.

Co więcej, torby tego typu cechuje niezwykła uniwersalność: świetnie sprawdzają się jako torba na zakupy, ale również do noszenia książek czy innych przedmiotów. Coraz częściej stanowią także element codziennych miejskich stylizacji. Torby z nadrukiem tego typu można wykorzystać też jako stylowe i przykuwające uwagę torby reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*