Witamy na naszym firmowym blogu

Dzisiejszym artykułem rozpoczynamy działalność naszego firmowego bloga, który powstał jako uzupełnienie strony internetowej. Mamy nadzieję, że treści, które będą się tutaj cyklicznie pojawiać, odpowiedzą na wiele nurtujących Was pytań. Dzisiaj wprowadzamy Was w magiczny świat toreb reklamowych, jednocześnie opowiadając pokrótce o historii firmy Atemi, która została założona w 1990 roku. Przez 25 lat naszej działalności ani przez chwilę nie wątpiliśmy w jakość usług i wyrobów naszej firmy, dlatego jest nam łatwiej przekazać filozofię naszej pracy. Jeśli mielibyśmy wymienić najważniejsze cechy, które określają nasze podejście do każdego zlecenia, byłyby to: profesjonalizm, rzetelność, uczciwość, zaangażowanie.

logoSkutkuje to pochwałami ze strony Klientów, co jest dla nas najlepszą nagrodą. Produkcja na najwyższym poziomie nie miałaby racji bytu bez profesjonalnego parku maszyn, którym dysponujemy. Sukces nie byłby także możliwy bez elastycznego podejścia do każdego zlecenia. Wierzymy, że podobnego zdania są zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy, które nam zaufały, a my odwdzięczyliśmy się jakością naszych usług, konkurencyjnymi cenami i krótkimi terminami realizacji.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i zawiera wszelkiego rodzaju torby reklamowe: papierowe, bawełniane, laminowane, ekologiczne, foliowe, materiałowe. Ponadto, jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj druku reklamowego i firmowego, jak również różnego typu opakowania papierowe (ozdobne, prezentowe, pudełka). Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, a efekty naszej pracy możecie znaleźć na wspomnianej stronie internetowej.

W razie pytań i wątpliwości, nasi eksperci służą pomocą i radą, dlatego podajemy numer kontaktowy: 48 (22) 651 04 06 oraz e-mail: biuro@atemi.pl.
Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga oraz korzystania z naszych usług. Do następnego przeczytania!|

Pozdrawiamy, Atemi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*