Wyjątkowe zaproszenie

Sezon ślubny dopiero przed nami, ale przyszli Państwo Młodzi muszą zadbać o każdy szczegół dużo wcześniej. Przygotowania wymagają czasu i zaangażowania, nie można zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę! Wynajęcie sali, wybór sukni ślubnej, degustacja menu, wymarzony tort, ale również drobne szczegóły, które stanowią o całości – zaproszenia, dekoracje, fryzura.

love-990053_640Obowiązków jest tyle, że trudno wyobrazić sobie sytuację, gdzie za przygotowania bierzemy się na miesiąc przed ceremonią. My chcielibyśmy skupić się na jednym z szczegółów, który jest wizytówką i świadczy o elegancji oraz guście narzeczonych. Mowa oczywiście o zaproszeniach, które są pierwszym zwiastunem ceremonii ślubnej.

Wydaje się, że ten drobny szczegół można załatwić szybko i na chwilę przed wielkim wydarzeniem. Błąd! Wszyscy, którzy wybierali lub samodzielnie projektowali zaproszenia ślubne wiedzą, że wybór tego jedynego i wymarzonego to nie taka prosta sprawa…

Czym kierować się podczas wyboru zaproszeń ślubnych?

Z pewnością główną rolę odgrywa tu nasze własne poczucie estetyki. Na rynku wybór jest spory, ważne, aby dopasować zaproszenie do własnego stylu, ale również do stylu ceremonii.

Niektórzy wybiorą klasykę i prostotę, inni postawią na design ozdobny i bogaty. Każdy wybierze inny format oraz indywidualną formułę zapisu. Bardzo ważna jest również czcionka, która nadaje charakter całości oraz kolor zaproszenia, a nawet faktura koperty. Wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, a każdy szczegół powinien zostać potraktowany indywidualnie.

Pozdrawiamy, Atemi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*